www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 780 napja lejárt

Santechbau Kft

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Budapest, XI. ker.
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Közreműködik a szervezet által használt adatok, információk rendszerszerű nyilvántartásában, feldolgozásában.
  • Jegyzőkönyvek, feljegyzések, emlékeztetők, kimutatások készítése.
    Kapcsolattartás a szervezet egységeivel, munkatársakkal, ügyfelekkel, továbbá a szervezet külső partnereivel.
  • Előkészíteni és ellenőrizni a programok, rendezvények tanácskozások szervezéséhez szükséges dokumentumokat, háttéranyagokat.
  • Ellátni a szervezet irodai-ügyviteli munkaterületén az asszisztensi feladatokat.
  • Ügyvezető munkájának elősegítése érdekében napi találkozók megszervezése, bonyolítása, naptárának vezetése, emlékeztetők küldése.
  • Német levelezések bonyolítása, fordítása, tolmácsolás.
  • Kollégák munkájának elősegítése.
  • Építőiparban való jártasság előny.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség:

  • középfokú végzettség érettségivel

Ismeretek

Beszélt nyelvek:

  • Német nyelv: tárgyalási szint
  • Angol nyelv: középfok

Számítógép-felhasználói ismeretek:
Microsoft Outlook - haladó
Microsoft Excel - haladó
Microsoft Word – haladó

Jogosítvány: B

Elvárt szakmai tapasztalat

Szakmai tapasztalat években: 2

Készségek és személyes tulajdonságok

Szükséges a csapatszellemben való gondolkodás, figyelmesség, segítőkészség, kommunikációs készség, pontosság.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése : építőipari teljes körű kivitelezés

A cég fő működési területe :Építőipar

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő