www.cvonline.hu

VEZETŐI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 987 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Pénztárszolgáltató Zrt. vezérigazgatója határozott időtartamra (minimum 2 év) napi munkájának támogatására, valamint asszisztencia ellátására új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a vezérigazgató napi munkájának támogatása,
  • megbeszélések szervezése, időpontok egyeztetése,
  • teljes körű irodai és pénzügyi adminisztráció,
  • üzleti bankkártya kezelése, havi elszámolások készítése,
  • határidők betartásának figyelése, ellenőrzése,
  • prezentációk, szakmai anyagok előkészítésében részvétel,
  • létszám- és szabadság-nyilvántartás vezetése,
  • egyéb szervezési, adminisztrációs és támogató feladatok ellátása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • 1-3 éves menedzser asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kiváló a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége,
  • önállóság, megbízhatóság és terhelhetőség jellemzi,
  • precíz és munkájával szemben mindig igényes,
  • kedveli a változatos feladatokat.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2014. szeptember 15-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol