www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 1144 napja lejárt

A feladat:

  • az ügyvezető napi szintű munkájának támogatása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • napi üzleti levelezés bonyolítása
  • kapcsolattartás a magyar és külföldi üzlettársakkal, partnerekkel

Elvárások:

  • minimum középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • gépírás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • képesség az önálló munkavégzésre, gyors és pontos számolni tudás, mértani ismeretek
  • jó szervezőkészség
  • gyakorlatias gondolkodás
  • rugalmasság, türelem
  • mobilitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit mi nyújtunk:

  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés
  • önálló, változatos munkavégzés
  • felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezés: küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre a tárgyban „asszisztens” megjelöléssel.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő