www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 556901

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

VEZETŐI ASSZISZTENS - LOGISZTIKA pozícióba keresünk munkatársat.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi központi irodaház

Az Ön feladata

  • általános adminisztrációs feladatok (irodavezetés, adatnyilvántartás, akták rendezése, kezelése), utazásszervezés, időpont-egyeztetés
  • a munkafolyamatok megtervezésének, határidők betartásának segítése
  • beadványok előkészítése, kisebb kutatások elvégzése
  • önálló levelezés és ügyintézés lebonyolítása
  • fordítási feladatok
  • költségelemzések készítése
  • rendszeres kapcsolattartás a német központtal
  • prezentációk előkészítése (német nyelven)
  • megrendelések előkészítése
  • szerződések előkészítése
  • számlaellenőrzés

Az Ön profilja

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • felsőfokú német nyelvtudással bír (írásban és szóban egyaránt)
  • minimum 1 éves, asszisztenciában vagy vezető mellett szerzett releváns tapasztalattal rendelkezik
  • jól ismeri a Microsoft Office alkalmazásokat (főként Excel, Word és Power Point alapos ismerete)
  • kiváló analitikus képességgel és problémamegoldó szemléletmóddal bír
  • képes és hajlandó a csapatmunkára
  • határozott fellépésű, munkájában önálló és precíz
  • rugalmas, jó stressz tűrő képességű

Amit kínálunk

  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • alapos, minden területre kiterjedő betanulás, amelyben tapasztalt kollégák segítik
  • biztos, multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés
  • 100 %-os utazási támogatás, étkezési hozzájárulás
  • egyéb béren felüli juttatások

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük töltse ki online jelentkezési lapunkat:

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja