www.cvonline.hu
Vezetői asszisztens
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.07.
Jelentkezési határidő: 2014.02.14.
Hirdetés azonosító: 489537
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

 A Bluebird International Zrt. saját csapatába keres adminisztratív területen tapasztalt kollégát, hosszú távú budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Adminisztratív irodai feladatok ellátása, telefonközpont kezelése
  • Az iroda működtetésével kapcsolatos feladatok ellátása (vendégek fogadása, irodaszer megrendelés, stb.)
  • Titkárnői-asszisztensi feladatok

Elvárások

  • 0- 3 év releváns szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Magas német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Alapvető MS Office ismeret

Személyiségre vonatkozó követelmények
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, problémamegoldó attitűd, dinamizmus
  • Precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern, igényes munkakörnyezet

Önéletrajzában kérem tüntesse fel fizetési igényét is!