www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • Company_icon Elektromos Műszaki Szolgáltató Kft.
  • Location_icon Gödöllő, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Gödöllői telephelyű villanyszerelő ipari cégünk, önállóan dolgozni tudó,

munkatársat keres, hosszú távú munkavégzésre azonnali belépéssel. Bérezés megegyezés szerint!

Munkaidő: 06:30-15:00.

Elvárások:

  • Pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Word/Excel magas szintű ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Jogi/közbeszerzési ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos,dinamikus csapat
  • Korrekt/versenyképes fizetés
  • Teljes, vagy részmunkaidős, határozatlan idejű jogviszony.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal a lenti email címen.

Helyek Gödöllő
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű