www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 1107407

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Az üzletág igazgató, valamint közvetlen vezető munkatársai proaktív támogatása
  • Adminisztratív és egyéb üzletmeneti támogatást nyújt a vezetőnek
  • Kapcsolattartás az üzletágban dolgozók, valamint más osztályok között
  • Szerződések előkészítése, riportok készítése
  • Megrendelések rögzítése és számlázás
  • Költségelszámolások készítése
  • Rendezvények előkészítésében való aktív támogatás
  • Üzleti tárgyalások, találkozók megszervezése
  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • 2 éves tapasztalat támogatási, adminisztratív vagy értékesítési asszisztensi munkakörben
  • Irodai alkalmazások és egyéb vállalatirányítási rendszerek magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz és proaktív személyiség

Juttatások:
  • Multinacionális csapat és háttértámogatás
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődést, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest