www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.15.
Jelentkezési határidő: 2017.03.24.
Hirdetés azonosító: 1103261
lejárt

Vezetői asszisztenst keresünk multinacionális gyártó partnerünk budapesti, dél-budai irodájába. Egy családias, összeszokott csapatba keressük az ügyvezető igazgató proaktív asszisztensét. Partnerünk, mely mind a mai napig családi kézben van, a szektor egyik vezető szereplője, világszerte több mint 60 országban van jelen.

Az Vezetői asszisztensi munkakör célja az ügyvezető napi tevékenységével kapcsolatos napi teendők megszervezése, ellenőrzése, továbbá a Pénzügyi vezető és a titkárság adminisztrációs és kommunikációs támogatása:

- emailek, telefonok kezelése, priorizálása, válaszadás
- találkozók, tárgyalások egyeztetése, összehangolása
- vendégek, ügyfelek fogadása
- adatbázis kezelés
- dokumentumkezelés (elektronikus és papíralapú)
- utazásszervezés
- riportok elkészítése, prezentálása
- kapcsolattartás a vállalat többi irodájával (belföldi és külföldi), vezetőség tagjaival
- titkársági feladatok ellátása, adminisztráció

Az ideális jelölt felsőfokú végzettséggel / tanulmányokkal és minimum fél éves vezetői asszisztensi / szakmai asszisztensi / irodavezetői tapasztalattal rendelkezik. Kizárólag a folyékony, magabiztos angol nyelvtudással, továbbá MS Office ismeretekkel rendelkezők jelentkezését várjuk. Az ideális jelölt nyitott, lendületes természet, könnyen találja meg másokkal a közös hangot, pontos, precíz.

Partnerünk versenyképes fizetést, barátságos irodai hangulatot, hosszú távon biztos, stabil karriert, innovatív, nemzetközi környezetet biztosít a leendő igazgatói asszisztensnek.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát honlapunkon (Link megjelenítése) keresztül.