www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 1077619
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Jelenleg egy szigetszentmiklósi telephelyű partnercégünk számára keresünk diák munkatársakat vezetői asszisztens pozícióra.

Partnercégünk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.

Feladatok:

  • Kimutatások készítése
  • Riport anyagok készítése
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • Európai szintű vezető támogatása

Elvárások:

  • Erős excel tudás
  • Kiemelekedő angol nyelvtudás
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

Munkaidő: Hétfő-Péntek között heti 2-3 nap vállalása 8 órában  8:00-16.30

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapsztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges busz Szigetszentmiklósra
  • Fiatalos környezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy az alábbi elérhetőségeim egyikén (Galajda Henrietta): telefonszám: +36-70/452-3183; e-mail: E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!