www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 214 napja lejárt

A DIPA Diósgyőri Papírgyár Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A vezetők munkájának folyamatos, pontos, precíz, hatékony támogatása, utazásainak szervezése,
  • A vezetők ügyfélforgalmának szervezése,
  • Iratok, dokumentumok kezelése,
  • Asszisztenciába tartozó feladatok ellátása (postázás, telefonok kezelése)
  • Jegyzőkönyvek készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó tervező és szervező készség

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyors és gépírás

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű
önéletrajzát és motivációs levelét bérigény megjelölésével

Pályázati anyaga elküldésével kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy a DIPA Zrt. (3535 Miskolc, Hegyalja út 203/1) álláskeresés céljából benyújtott pályázatban / önéletrajzban foglalt személyi adatait, iskolai végzettségeit, szakképzettségeit, valamint szakmai előéletére vonatkozó adatokat, információkat munkaerő-adatbankjában nyilvántartsa, és elhelyezkedés érdekében használja.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő