www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1062621

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • Cégvezetés munkájának segítése, asszisztensi feladatok ellátása,
  • Külföldi partnerekkel, ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Személy- és munkaügyi feladatok ellátása:
  • dolgozók felvétele, bérszámfejtés előkészítése
  • kapcsolattartás a könyveléssel, nyilvántartások vezetése
  • TB ismeretek, kilépő dolgozók ügyintézése

Elvárások:
  • Felsőfokú szakmai végzettség (TB, Munkaügy)
  • Stabil, társalgási szintű NÉMET nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3- 5 éves tapasztalat,
  • Haladó MS Office ismeretek (Word és Excel),
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Precíz, megbízható, továbbá kedves, de határozott személyiség,
  • Elhivatottság.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás mellé legalább közép szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)

Nyelv:
  • Német

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Csongrád