www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1050998

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó, partnercégünk saját csapatába keresünk munkatársat, az alábbi munkakörre:
Feladatok:

  • Cégvezetés munkájának segítése, asszisztensi feladatok ellátása,
  • Külföldi partnerekkel, ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Személy- és munkaügyi feladatok ellátása,
  • Dokumentum-, és adatbázis kezelés,
  • Vállalati események, konferenciák megszervezése, időpontok egyeztetése,
  • Vezetői jelentések, prezentációk, statisztikák elkészítése,
  • Vállalati projektek és a hatékony kommunikáció támogatása.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Stabil, társalgási szintű német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3- 5 éves tapasztalat,
  • Haladó MS Office ismeretek (Word és Excel),
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Precíz, megbízható, továbbá kedves, de határozott személyiség,
  • Elhivatottság.

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem és utazási támogatás
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Önálló munkavégzési lehetőség

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Angol nyelvismeret.

Nyelv:
  • Német

  • Részletes, szakmai önéletrajz elküldésével és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Szeged