www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • Frissítve 219 napja

Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező szolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk

vezetői asszisztenst.

Feladatok:
  • riportok készítése, prezentálása
  • a vezető napi munkájának támogatása, tevékenységének segítése,
  • partnerekkel való kapcsolattartás,
  • tárgyalások, rendezvények előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása,
  • e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése,
  • irodai adminisztráció,
  • dokumentumkészítési feladatok (Microsoft Word, Excel, PowerPoint).
Elvárások:
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • felsőfokú (lehetőleg gazdasági) végzettség,
  • több éves irodai tapasztalat,
  • igényes megjelenés,
  • rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • stressz-tűrő képesség.
Juttatások:
  • stabil munkahely,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • versenyképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye Magyarország,Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest