www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Megbízónk olyan programok megvalósításával foglalkozik, mely az egyetemi elméleti oktatáson túl széleskörű ismereteket biztosít a fiatal értelmiség számára. Folyamatosan építi a nemzetközi és hazai kapcsolatait, illetve hasonló profilú intézetekkel keres együttműködési lehetőséget. A követketkező pozícióba keres munkatársat: Vezetői asszisztens

Feladatok

  • Klasszikus személyi asszisztencia feladatok ellátása; naptárkezelés, levelezés, ügyintézés, fordítási feladatok
  • Diplomáciai találkozókat követően kapcsolattartás
  • A cégvezető üzleti útjainak megszervezése, teljeskörű támogatása
  • Speciális nemzetközi szintű adminisztratív feladatok ellátása
  • Az iroda gördülékeny működésének biztosítása

Elvárások

  • Főiskolai és/vagy egyetemi végzettség
  • Angol és német felsőfokú nyelvtudás
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Felső- vagy középvezető mellett eltöltött 1-2 év tapasztalat
  • Kiemelkedő stressztűrő képesség
  • Ápolt megjelenés, kiforrott, határozott személyiség
  • Döntésképes, erős problémamegoldó készséggel bíró jellem
  • Átlagon felüli kommunikációs és preneztációs készség
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő