www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Multinacionális kereskedelmi és szolgáltató céghez keresünk

vezetői asszisztenst (Budapestre és Nyíregyházára)

Feladatok:

  • riportok készítése, prezentálása
  • a vezető napi munkájának támogatása, tevékenységének segítése,
  • partnerekkel való kapcsolattartás,
  • tárgyalások, rendezvények előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása,
  • e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése,
  • irodai adminisztráció,
  • dokumentumkészítési feladatok (Microsoft Word, Excel, PowerPoint).

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • felsőfokú (lehetőleg gazdasági) végzettség,
  • több éves irodai tapasztalat,
  • igényes megjelenés,
  • rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • pontos és precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • stressz-tűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:
Budapest vagy Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és a választott munkavégzés helyének megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol