www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Miskolci telephelyű vállalkozás

vezetői asszisztenst

keres építési üzletágához

Feladatok:

  • építőipari projektek adminisztrációs feladatainak ellátása
  • projektek számlázásának előkészítése
  • alvállalkozók adminisztrációs tevékenységének ellenőrzése, rendszerezése

Követelmények:

  • minimum középfokú építőipari végzettség
  • Windows Office programok gyakorlati alkalmazása
  • önálló munkavégzés, rendszerező képesség, precizitás
  • kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • felsőfokú, vagy középfokú építőipari végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • vállalatirányítási rendszer ismerete
  • CAD programok ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol vagy német)

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú foglalkoztatás

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő