www.cvonline.hu
Vezetői asszisztens - Sülysáp (Referenciaszám: PJ4244)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.17.
Jelentkezési határidő: 2016.04.21.
Hirdetés azonosító: 1015111
lejárt

Fémipari területen tevékenykedő partnercégünk számára keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Vezetői asszisztens - Sülysáp (PJ4244)

Feladatok:
- Adminisztrációs, dokumentációs feladatok ellátása az vállalat napi operatív működéséhez kapcsolódóan

- Szerződések előkészítésében, archiválásában történő részvétel
- Értékesítési vezető napi munkájának támogatása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Angol nyelv aktív, középfokú ismerete

- Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
- Office programcsomag legalább felhasználói szintű ismerete

- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk
- Hosszú távú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál

- Versenyképes juttatás

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a PJ4244 referenciaszám megjelöltésével a tárgy mezőben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.