www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens Ref.1057

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.06.21.
Hirdetés azonosító: 940410
lejárt

A Balaton déli partján, csendes környezetben található autóipari profilú, termelő cég részére keresünk munkatársat német nyelvismerettel:

Vezetői asszisztens (Ref. 1057)

Feladatok:

  • HR asszisztencia: munkavállalók beléptetése
  • Pénzügyi asszisztencia: számlák kezelése, kapcsolattartás a könyeléssel
  • Alapanyagok beszerzése a termelés részére
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal szóban és írásban német nyelven
  • Szervezési és egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Német nyelvtudás kommunikációképes szinten
  • Megfelelő MS Office ismeret
  • Kiváló szervezőkészség
  • Határozott fellépés, gyors problémamegoldás

Amit leendő munkaadója nyújt:

  • Hosszú távú és stabil munkalehetőség
  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Modern, csendes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, előrelépés
  • Kiemelt bérezés

A munkavégzés helye:

  • Balaton déli part, Somogy megy

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével ,,Vezetői asszisztens,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu