www.cvonline.hu

VEZETŐI ASSZISZTENS - RECEPCIÓS- DIÁKMUNKA

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

VEZETŐI ASSZISZTENS - RECEPCIÓS- Bp. XIII. kerület

FELADATOK:

  • A recepció napi működésének biztosítása
  • Telefonhívások kezelése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalások leegyeztetése, szervezése
  • Adminisztratív feladatok ellátása (nyomtatás, fénymásolás, szkennelés)
  • Ügyvezető megbeszéléseinek megszervezése

FELTÉTEL:

  • min. 6 hónap irodai tapasztalat
  • heti minimum 3*8 vagy 5*4 óra vállalása
  • kommunikációképes aktív angolnyelv-tudás

MUNKAIDŐ: heti minimum 20 óra (hétfőtől péntekig 8-17 között)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

BÉREZÉS bruttó 700-800 Ft

KEZDÉS: 2015.március 2.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet 2015.02.26-ig

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő