www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens (német-angol nyelvtudással)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 821570

Partnerünk egy svájci háttérrel rendelkező vállalat, mely budapesti irodájába keres olyan vezetői asszisztens kolleganőt, aki folyékony német és angol nyelvtudással, valamint minimum 2 éves releváns tapasztalattal rendelkezik.

Feladatok:

- asszisztensi támogatás nyújtása német anyanyelvű vezetők részére
- adminisztratív teendők ellátása
- német és angol nyelvű hanganyagok gépelése, riportok, meeting minutes és összefoglalók készítése idegen nyelven
- prezentációk összeállítása
- külföldi üzleti utak, találkozók, rendezvények megszervezése
- adatbázis kezelés
- egyéb ad hoc feladatok elvégzése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség (lezárt tanulmányok)
- tárgyalóképes szintű német és angol nyelvtudás (a nyelvtudás már telefonon tesztelésre kerül)
- 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- magabiztos számítógépes ismeretek
- kiváló szövegszerkesztési, PowerPoint-kezelési tapasztalat
- proaktivitás, megoldásorientált szemlélet
- kiváló time management és munkaszervezési készségek
- igényes megjelenés, határozott fellépés
- a pályázatok elbírálásánál jelentős előnyt jelent német nyelvterületen/német vezetők melletti asszisztencia terén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- professzionális munkakörnyezet, jól megközelíthető iroda a város szívében
- változatos feladatkör, idegen nyelvű munkavégzés
- versenyképes kereseti lehetőség
- családias hangulatú csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a