www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens Budapestre

  • A hirdetés 412 napja lejárt

Vezetői asszisztens

Nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk Vezetői asszisztens pozícióra új kollégát.

Feladatok:
• riportok készítése, prezentálása
• a vezető napi munkájának támogatása, tevékenységének segítése,
• partnerekkel való kapcsolattartás,
• tárgyalások, rendezvények előkészítése, tárgyaló partnerek fogadása,
• e-mailek, levelezés, telefonhívások kezelése,
• irodai adminisztráció,
• dokumentumkészítési feladatok (Microsoft Word, Excel, PowerPoint).

Elvárások:
• felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
• felsőfokú (elsősorban gazdasági) végzettség,
• több éves tapasztalat gazdasági területen, illetve vezetői asszisztens pozícióban,
• igényes megjelenés,
• rugalmasság, terhelhetőség, jó alkalmazkodó képesség,
• jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség,
• pontos és precíz munkavégzés,
• megbízhatóság, lojalitás,
• stressz-tűrő képesség.

Amit kínálunk:
• stabil munkahelyi háttér,
• kimagasló munkakörülmények,

• érdekes, változatos szakmai feladatok,
• kiváló tapasztalat- és karrierszerzési lehetőség,
• versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol