www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens (Budapest IX. kerület)

  • A hirdetés tegnap lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata az MMXH Lakberendezési Kft. többek között mömax áruházakat üzemeltet.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Budapest IX. kerületében lévő központunkban keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vezetői asszisztens
AKTÍV NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Leendő munkatárs feladatai:

  • Levelezés, telefonos ügyintézés NÉMET nyelven
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal
  • Számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Külföldi és belföldi számlák, tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
  • Könyvelést támogató egyéb adminisztratív feladatok

Amit elvárunk:

  • Kiváló NÉMET nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Legalább 5 éves releváns könyvelési (számlák, tárgyi eszközök) tapasztalat
  • Rutin asszisztensi feladatkörben
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség.
  • Felelősséggel járó munkakör, állandó fejlődési lehetőség.
  • Stabil nemzetközi háttér.
  • Versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás

Csatlakozz csapatunkhoz!

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat német nyelven a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (Vezetői asszisztens), az alábbi e-mail címre.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német