www.cvonline.hu

VEZETŐI ASSZISZTENS - Bp. XIII. kerület

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

  DIÁKMUNKA

Feladat:

  • Az üzletágvezető munkájának közvetlen támogatása:
    • naptár kezelése
    • levelezés nyomon követése
    • kimutatások, prezentációk készítése
    • kapcsolattartás a társosztályokkal
    • kiadott feladatok nyomon követése
  • Üzletági projektek adminisztratív támogatása

Feltétel:

  • Heti minimum 3*8 vagy 5*4 óra vállalása
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (HR szakirány előnyt jelent)
  • Adminisztratív/Asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook, Ppt)
  • Strukturált gondolkodás
  • Pontosság, precizitás
  • Határozott fellépés
  • Rugalmasság

Munkaidő: heti minimum 20 óra (hétfőtől péntekig 8-17 között)

Órabér: bruttó 800 Ft

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Kezdés: azonnal

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2015.05.20-ig lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozott idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok