www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens, adminisztrátor

  • A hirdetés 599 napja lejárt

A budapesti székhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres asszisztensi, adminisztrátori pozícióba.

Elvárások:

  • Minimum 2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű, magabiztos Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • Fiatal, lendületes, talpraesett, energikus hozzáállás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Elkötelezettség, precizitás, következetes munkavégzés
  • Jó teherbíró képesség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Könyvelési ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Ügyvezetői asszisztensi feladatok ellátása
  • Adminisztráció, dokumentumok iktatása, rendszerezése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal e-mailben, telefonon
  • Ajánlatok, megrendelések, számlák kezelése, rögzítése
  • Szerződések előkészítése, riportolás, jelentések készítése
  • Pénzügyek kezelése, házipénztár vezetése
  • Munkaügyi dokumentumok kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanfolyamok, továbbképzés, segítség a betanuláshoz
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Jó minőségű fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol