www.cvonline.hu
Vezető
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.10.09.
Jelentkezési határidő: 2015.10.16.
Hirdetés azonosító: 978142
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Vezető

Főbb feladatok:

Meglévő értékesítési csoport vezetése és fejlesztése,
Új pénzügyi tanácsadók toborzása és kiválasztása,
Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása,
Tanácsadók szakmai fejlesztése, beillesztési programjuk működtetése,
Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja,
Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése,
Adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Min. 1 év biztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett értékesítési tapasztalat
Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség
Etikus magatartás
Gyorsan, rugalmasan reagál a változó környezetre
Rendszerben gondolkodó, célorientált személyiség
Nyitottság az új technológiák alkalmazására

Amit kínálunk:

Egyedi vállalkozásfejlesztési támogatás
Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén
E-learninges oktatási rendszer
Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés
Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
Teljes körű termékpaletta (banki, biztosítási, nyugdíj-, illetve lakástakarékpénztári termék)

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!