www.cvonline.hu

Vezető

  • A hirdetés 751 napja lejárt

Feladatok:

  • Értékesítő munkatársak kiválasztása, fejlesztése
  • Tanácsadói karriertervezés egy többszintű értékelési rendszerben
  • Értékesítői csoport irányítása, motiválása, teljesítményértékelése
  • Országos rendezvényeken való részvétel (vezetői szakmai és motivációs napok)

Részleg

Vitalitás Igazgatóság

Elvárás

Olyan személyek jelentkezését várjuk, akik:

  • Hivatása az értékesítés,
  • Pozitív életszemlélettel rendelkeznek, dinamikusak,
  • Szeret toborzás-kiválasztással foglalkozni és teljesítményre ösztönözni,
  • Komolyan veszi az ügyfeleiket és az ő igényeiket,
  • Hisz saját meggyőző erejükben,
  • Gyorsan, rugalmasan reagál a változó környezetre.

Amit nyújtunk

  • Vállalkozói támogatás 6 hónapon keresztül
  • Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén
  • E-learninges oktatási rendszer
  • Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés
  • Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem
  • Saját vezetői karrierút felépítése
  • Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
  • Teljes körű termékpaletta: biztosítások, önkéntes nyugdíj-, illetve saját lakástakarék-pénztári termék

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő