www.cvonline.hu

Vezető

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Az állás leírása

Szorgalmas, ambiciózus, képzelőerővel, jövőképpel és életcélokkal rendelkező fiatalokat keresünk Debrecen- és vonzáskörzetéből, felelősségteljes, tisztességes, önálló munkavégzésre, pénzügyi területen!

Európai jövedelmet, karrierlehetőséget és minőségi képzést kínálunk. Jelentkezési alapfeltétel: érettségi megléte. Jó kommunikációs készség és pénzügyi érdeklődés előny!

Ha Ön úgy érzi, hogy a pénzpiaci szférában kiszeretné próbálni magát egy jól működő, biztos háttérrel rendelkező cégnél, akkor bátran jelentkezzen interjúra! Nem veszíthet ezzel!

Elvárások:
– minimum érettségi
– büntetlen előélet
-határozott, dinamikus személyiség

Amit kínálunk:
– változatos munkakör
– versenyképes jövedelem
– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
– személyre szabott karrier lehetőség

Jelentkezni az alábbi e-mail címen:
(fényképes önéletrajz)

E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő