www.cvonline.hu

Vezető webfejlesztő

  • A hirdetés 898 napja lejárt

Partnerünk

2002-ben alakult magyar tulajdonú, folyamatosan növekvő szoftverfejlesztő vállalat. A cég specialitása a kriptográfia és a titkosítás, 2007 óta smartcard alapú azonosítási rendszerek fejlesztésével is foglalkoznak. Főként külföldi partnerek, leginkább német ügyfelek számára dolgoznak. A piaci igény kiszolgálása érdekében a mobil platformokon működő szolgáltatás kifejlesztése indult el, erre a területre keresünk önálló webfejlesztésben járatos, gyakorlott kollégát.

Feladatok

  • Webes alkalmazások és szolgáltatások fejlesztése egy nemzetközi online azonosítási/hitelesítési projekt keretein belül
  • UI tervezés

Szükséges szakmai háttér

  • Több éves webes alkalmazásfejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Frontend és backend fejlesztési ismeretek (bármelyik kurrens technológiával)
  • UI, grafikai tervezési tapasztalat
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Főiskolai végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • PKI ismeretek

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület, Szépvölgyi út

Munkaidő

Rugalmas

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol