www.cvonline.hu

VEZETŐ-UTÁNPÓTLÁS PROGRAM

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 775080

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Vezető-utánpótlásunk képezi koncepciónk sikerének kulcsát egész Európában.

Kínált pozíció:

VEZETŐ UTÁNPÓTLÁS PROGRAM

Feladat

  • 8-10 hónapos magyarországi betanulás keretében megismeri eladási stratégiánkat, elsajátítja a munkakör betöltéséhez szükséges ismereteket
  • a betanulás után 3-4 üzletből álló terület vezetése, ahol 80-100 alkalmazott irányításáért felel
  • forgalom, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése
  • munkatársak toborzása, a személyzet betanítása és továbbképzése
  • egységes üzleti koncepciónk maradéktalam megvalósítása
  • új üzletek zavartalan megnyitásának előkészítése és lebonyolítása

Elvárások

  • sikeresen lezárt főiskolai/egyetemi tanulmányok, lehetőség szerint gazdasági vagy kereskedelmi szakirányon
  • országon belüli mobilitás vállalása
  • átlagon felüli szervezőképesség, kitűnő problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • magas szociális kompetencia, jó kommunikációs készség
  • átlagon felüli elhivatottság
  • a német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • semleges cégautó, privát használatra is
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését
  • jelenleg ebben a munkakörben elérhető legmagasabb havi bruttó jövedelem 945.000 Ft
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás) 17.174 Ft

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi címek valamelyikére, vagy töltse ki online jelentkezési lapunkat. Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja önéletrajzát is!

Link megjelenítése

Lidl Magyarország Bt. Személyzeti osztály
Rádl Árok 6.
1037 Budapest

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja