www.cvonline.hu

Vezető utánpótlás - Miskolc

  • A hirdetés 654 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

 Miskolci üzletünkbe keresünk

Vezető utánpótlás (f/n)

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció Vállalati mutatók figyelése.

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor, és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével.

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő