www.cvonline.hu

Vezető utánpótlás (f/n) - Budaörs

  • A hirdetés 9 napja lejárt

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 40 országban 1000 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. Több, mint 16.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.
Csapatunk erősítéséhez keresünk:

AUCHAN Budaörs Bevásárlóközpontban található üzletünkbe keresünk

Vezető utánpótlás (f/n)

pozícióba munkatársat

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció Vállalati mutatók figyelése.

Elvárások:

Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben | Barátságos, megnyerő modor, és lelkesedés | Vevőközpontúság | Tervezési és szervezési beállítottság | Rugalmasság | Motiválni és lelkesedni tudó személyiség | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével.

Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád.

Várjuk jelentkezésedet!

Nézd meg most! Link megjelenítése

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Kereskedelmi menedzser, Pénztáros, Üzletvezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Értékesítési igazgató
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő