www.cvonline.hu

Vezető ügyfélmenedzser (államigazgatás)

  • A hirdetés 1328 napja lejárt

Magyar tulajdonú partnerünk évek óta stabil csapatába, az államigazgatási üzletágba keresünk Vezető ügyfélmenedzsert.

  • Rendelkezik államigazgatási szektorban szerzett sales és ügyfélmenedzsment tapasztalattal?
  • Értékesített már közbeszerzés keretein belül?
  • Szeretne egy sikeres és elismert csapat szenior tagja lenni és felelősséget vállalni?
Feladatok:

- a vállalat teljes portfoliójának megismerése és értékesítése a meglévő partnerek felé

- új ügyfelek akvirálása és professzionális kiszolgálása

- törekvés a kitűzött célok elérésére

- teljes körű ügyfélkezelés, kapcsolattartás

Elvárások:

- felsőfokú végzettség

- IT értékesítésben szerzett min. 3 éves tapasztalat

- közbeszerzési eljárások alapos ismerete, egy tendereztetési folyamat lefolytatásának képessége

- aktív kapcsolati tőke

- kiváló kommunikációs és együttműködő készség

- ügyfélorientáltság, proaktivitás

- kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- komoly szakmai kihívások

- fejlődési- és karrierlehetőség

- stabil, növekvő vállalat

- vonzó csomag, céges autó