www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 824889
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a nemzetközi bankok és biztosító társaságok minősített beszállító partnere. Dinamikusan bővülő csapatunkba

Vezető tesztelő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

- Cégünknél fejlesztett szoftverek tesztelése, tesztek kiértékelése
- Teszt dokumentációk, tesztforgatókönyvek készítése
- Felhasználói kézikönyvek készítése
- Tesztesetek, tesztadatok létrehozása, ellenőrzése
- Teszteredmények ellenőrzése
- Tesztelési módszertan folyamatos fejlesztése
- Fejlesztőkkel, üzleti elemzővel való együttműködés, a fejlesztési munka támogatása

Elvárások:

- Minimum 1-2 éves tapasztalat manuális és/vagy automata SW (Java, .NET) tesztelés és dokumentálás területén
- Közép/Felsőfokú végzettség (informatika / villamosmérnök)
- Alapfokú SQL ismeretek
- Minőségorientált szemlélet
- Képesség több feladat párhuzamos ellátására
- Rugalmas hozzáállás
- Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
- Jó megfigyelőkészség
- Angol nyelv középfokú ismerete írásban

Előnyt jelent:

- Automata tesztelési tapasztalat

Amit nyújtunk:

- Állást egy sikeres magyar cégnél, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
- Meglévő szakmai tudás mélyítését
- Komoly szakmai kihívásokat funkcionális-, rendszer- és integrációs tesztelési feladatokban
- Lehetőséget tesztautomatizálás fejlesztésében, és tesztelési módszerek javításában
- Biztos, jól fizető munkahelyet
- Hosszú távú együttműködést
- Modern infrastruktúrát
- Fiatal csapatot

Munkavégzés helye:

- Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát (magyar és angol nyelven) bruttó fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió