www.cvonline.hu

Vezető tervezőmérnök (villamos felsővezeték) - Budapest

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Fejlesztési és Beruházási Főigazgatóság Műszaki Tervezés szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Vasúti villamos felsővezetéki létesítmények tervezése, ajánlatkérési dokumentációk és költségbecslések készítése.
  • Tervezéshez szükséges adatok beszerzése, helyszíni adatgyűjtés.
  • Kapcsolattartás a szakági tervezőkkel, a megbízó képviselőivel, szakhatóságokkal.
  • Tervellenőri feladatok ellátása.

Követelmények:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (egyetemi/főiskolai szintű gépészmérnöki vagy villamosmérnöki diploma)
  • MÁV-nál használatos villamos-felsővezeték tervezése terén szerzett legalább 8 éves tervezői tapasztalat
  • mérnök kamarai tagság
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek (AutoCAD, Word, Excel)

 A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • kiterjedt partnerkapcsolati rendszer nagyvasúti villamos-felsővezeték tervezői, építői, üzemeltetői, illetve tervjóváhagyói, szakhatósági területeken,
  • idegen nyelv ismerete (angol vagy német).

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a fizetési elvárások megjelölésével az alábbi email-címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő