www.cvonline.hu

Vezető tervező

  • A hirdetés 342 napja lejárt

A nagy múltú, atomerőművi berendezéseket és egyedi vízgépeket gyártó

Ganz Engineering és Energetikai Gépgyártó Kft. budapesti munkahelyre keres

Vezető tervezőt

Feladat:

  • A vállalat tervezői csapatának irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, elsősorban gépészmérnöki végzettség
  • Tervezőprogramok magas szintű ismerete
  • Gyakorlat nagyméretű berendezések tervezésében és gyártásának előkészítésben

Előnyt jelent:

  • angol és orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör, folyamatos kihívások
  • Kellemes munkahelyi környezet

Az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Tervező

IAS Automatika Kft.

Tervező Épületgépészeti automatizálással fogla...
Budapest, Pest, Debrecen

SENIOR MICE Sales Manager

Thermal Hotel Aquincum Zrt

Nemzetközi szállodalánchoz tartozó budapesti 5*...
Budapest, Pest

Műszakvezető – Kőröstetétlen

Kőröstej Kft.

Feladatok: A felügyelete alá tartozó termékg...
Budapest, Kőröstetétlen, Magyarország, Pest