www.cvonline.hu

Vezető termelésirányító

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

munkatársat keres,  nemzetközi vállalatcsoport magyar leányvállalata, hamarosan induló csomagolóanyag gyártó kapacitásához.

Elvárás:

  • csomagoló anyagok piacának ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • továbbképzésre való készség
  • irodai szoftverek készség szintű ismerete
  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat a papíralapú csomagoló anyag gyártás területén

Előnyt jelent:

  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • gépjárművezetői gyakorlat
  • pozitív életszemlélet
  • Integrált Vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat

Amit biztosítunk:

  • rendezett, biztos munkakörülmények
  • folyamatos képzés
  • előbbre lépési lehetőség
  • versenyképes teljesítményarányos bérezés

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza és időnként Kelet-Magyarország

Helyek Békés
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő