www.cvonline.hu

Vezető szoftvermérnök - Termékfelelős

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Veszprém megyei dinamikusan fejlődő, stabil hátterű hazai és nemzetközi szoftverfejlesztő megbízó Partnerünk részére keresünk Vezető szoftvermérnök - Termékfelelős munkatársat azonnali kezdéssel az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Projektcsapat munkájának irányítása
  • Szimulátor vezérlő szoftver fejlesztésének koordinálása és támogatása
  • Egyeztetés a projektben résztvevő szereplőkkel
  • Technológiai kihívások és a fejlesztésben felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Programozás, IT, Műszaki informatikus, Mérnök informatikus, Villamosmérnök)
  • Minimum 5 év programozásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Webes technológiák ismerete
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete előny (Javascript, Flash, C++ stb.)
  • Szoftver projekt vezetésben szerzett tapasztalat előny
  • Szoftver rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat előny

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Kérjük a tárgyban feltüntetni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő