www.cvonline.hu

Vezető szoftvermérnök C# (SK150323SZT)

  • A hirdetés 620 napja lejárt

Feladat:

  • Piacvezető ipari automatizálási keretrendszer fejlesztése C# környezetben
  • 3-5 fős csapat szakmai vezetése (munkacsomagok kialakítása, feladat kiosztás és utánkövetés, terheléselosztás, teljesítményértékelés)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel szakmai vezetői szerepben (analízis, specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Szerteágazó szakmai ügyfélkapcsolat mind belföldi mind külföldi munkatársakkal,
  • Mindennemű szakmai probléma proaktív és hatékony kezelése (saját hatáskörben vagy arányos és célravezető eszkalációval)

Elvárások:

  •  Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • 3-5 év C# programozói tapasztalat
  • Szoftver-tervezési eszközök ismerete
  • Visual Studio, TFS ismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Automatizálástechnikai érdeklődés, PLC/HMI ill. ismeretek
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
ÉRTÉKESÍTÉSI CSOPORTVEZETŐ (HF 12-7973)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Gyártástechnológiai eszközök értékesítésével fo...
Budapest, Pest

JAVA fejlesztő (JUNIOR ÉS SENIOR) (HF 12-7962)

Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi s...

C++ fejlesztő (Junior és Senior) (HF 12-7963)

Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai és nem...