www.cvonline.hu

Vezető szoftvermérnök C# (SK150323SZT)

  • A hirdetés 895 napja lejárt

Feladat:

  • Piacvezető ipari automatizálási keretrendszer fejlesztése C# környezetben
  • 3-5 fős csapat szakmai vezetése (munkacsomagok kialakítása, feladat kiosztás és utánkövetés, terheléselosztás, teljesítményértékelés)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel szakmai vezetői szerepben (analízis, specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Szerteágazó szakmai ügyfélkapcsolat mind belföldi mind külföldi munkatársakkal,
  • Mindennemű szakmai probléma proaktív és hatékony kezelése (saját hatáskörben vagy arányos és célravezető eszkalációval)

Elvárások:

  •  Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet
  • 3-5 év C# programozói tapasztalat
  • Szoftver-tervezési eszközök ismerete
  • Visual Studio, TFS ismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Csapatszellem, tolerancia

Előny:

  • Csapatvezetési tapasztalat
  • Automatizálástechnikai érdeklődés, PLC/HMI ill. ismeretek
  • Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...