www.cvonline.hu

Vezető szoftverfejlesztő (.NET, C#)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 472555
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Fejlesztési projektek szakmai vezetése, párhuzamosan a fejlesztési feladatokkal.

Feladatkör, felelősségek:    •- 6-8 fős szoftverfejlesztői csapat tagjaként részt vesz a cég által fejlesztett telekommunikációs rendszer folyamatos fejlesztésében, a felhasználói igényeknek és üzleti kihívásoknak megfelelően.

•- Projektek szakmai vezetése.

•- Szoftver és adatbázis architektúra tervezés.

•- Fontosabb modulok, kritikus funkciók kódolása.

•- Támogatja az üzleti döntés-előkészítési folyamatokat adatbázis elemzések készítésével.

•- Közreműködik a rendszerhez kapcsolódó új technológiák kutatásában.

•- Szoftverminőségi előírások betartása és betartatása a rá bízott fejlesztőkkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •- Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség

•- Legalább 5 éves szakmai tapasztalat szoftverfejlesztőként és/vagy tervezőként

•- .Net keretrendszer és a C# nyelv

•- Web alkalmazások és webservice-ek készítése (ASP.Net, MVC, SOAP)

•- HTML és CSS ismeretek

•- MSSQL adatbázis ismerete és gyakorlata (tervezés, méretezés, optimalizálás)

•- Windows operációs rendszerek ismerete (szolgáltatások, API-k)

•- Hálózati ismeretek (socket programozás, routing, NAT, firewall)

•- Önálló problémamegoldó képesség

l Termékcentrikus gondolkodásmód

l Jó angol szakmai nyelvismeret

A jelentkezésnél előnyt jelent:

l Fejlesztői csapat vezetésében szerzett tapasztalat

l Telekommunikációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

l Jártasság VoIP technológiákban (SIP, RTP)

l Önállóan vagy csapatban fejlesztett referencia munka bemutatása

l Jogosítvány

Nyelvtudás:    Jó, erős középszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Budapesti központú, 10 európai országban is jelen lévő telekommunikációs cég keres magyarországi fejlesztő csapatába „Vezető szoftverfejlesztő” munkatársat.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat

• Szakmai kihívások, utazási lehetőségek

• Perspektivikus, érdekes szakmai feladatok

By submitting an application form or sending your curriculum vitae electronically, you will be giving the employees of PBS International Ltd. the approval and acknowledgement to access, handle and record the personal details you have submitted for application and registration processing. During the course of your application and in the future event that a prospective party expresses professional interest in you, we will only forward your details onto our clients upon your exclusive and prior approval.

For a more detailed view of our data security terms and to accept all of our terms and conditions please visit the link here:

Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió