Vezető szoftverfejlesztő C#/C++ (ipari automatizálás területe)

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Feladatok

  • A szoftverarchitektúra alakítása, folyamatos fejlesztése, új komponensek tervezése

  • Részvétel a felhasználói követelmények specifikálásában

  • Szoftverfejlesztés Windows és Linux környezetben elsősorban C# és C++ nyelven agilis módszertan szerint

  • Szakmai iránymutatás, szoftverfejlesztő kollegák mentorálása

  • Hibaanalízis, javítások elvégzése a már korábban kiadott verziókban

  • Fejleszésközeli tesztelés, tesztautomatizálás

  • Kapcsolattartás a megbízóval

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség

  • 3-5 év szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (C++ és/vagy C#)

  • Tesztautomatizálás, ill. Test Driven Development területén szerzett tapasztalat

  • Tapasztalat objektum orientált tervezés és fejlesztés terén (OOA, OOD, OOP)

  • Tervezési minták ismerete (Design Patterns), és azok gyakorlati felhasználásában szerzett tapasztalat

  • HTTP alapú kliens-szerver architektúrák ismerete

  • Relációs adatbáziskezelők, SQL ismerete

  • Alapos UML ismeretek

  • Haladó szintű német nyelvtudás (B2)

  • Angol nyelvtudás

  • Utazási hajlandóság (kb. 6 hónapos németországi kiküldetés)

Előny

  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat (pl. SCRUM)

  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség, döntési képesség

  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek

  • Széleskörű szakmai érdeklődés ill. tapasztalat a gépgyártás és ipari automatizálás területén

  • Siemens SIMUMERIK vezérlések ismerete

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika