www.cvonline.hu

Vezető szerelő

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Kedves leendő

Munkatársunk!

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés.  Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén. Jelenleg több mint 140 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként munkatársaink megbecsülése érdekében nem csak vonzó juttatásokat ajánlunk számukra, hanem egyúttal izgalmas szakmai kihívásokat és a fejlődésük biztosítását is.

Diagnosztikában és szerelésben egyaránt tapasztalattal rendelkező, önálló munkavégzésre képes, vezetői készségek birtokában lévő Munkatársat keresünk mosonmagyaróvári telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • márkaszerviz előírásainak megfelelően javítások, szerelések szakszerű elvégzése
  • műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, munkafelvétellel
  • műszaki állapotvizsgálat, hibafeltárás és hibaelhárítás
  • gépjárművek vizsgára való felkészítése
  • szükséges dokumentálás, utómunkák elvégzése

Amit kínálunk:

  • kiemelt alapbér plusz mozgó bér, választható béren kívüli juttatások
  • szakmai és vezetői fejlődési lehetőség
  • magas színvonalú szakmai környezet, profi célszerszámok
  • hosszú távú munkalehetőség
  • hazai és nemzetközi szakmai továbbképzések

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, és örömmel csatlakozna csapatunkhoz, kérem, a munkakör megjelölésével küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a lenti címre.

Helyek Mosonmagyaróvár
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű