www.cvonline.hu

Vezető szerelő

  • A hirdetés 139 napja lejárt

Vezető szerelőt keresünk!

Budapest, XX. kerület Attila utca 62. telephelyünkre.

Mercedes tehergépkocsik karbantartásával, javításával foglalkozó műhelyünkbe keresünk vezető szerelőt!

Elvégzendő feladatok:

  • Munkafeladatok kiosztása és nyomon követése
  • Karbantartási napló vezetése
  • Sofőrökkel való kapcsolattartás
  • Segédanyagok kiosztása
  • Gépjárművek műszaki vizsgáztatásra való felkészítése
  • Tehergépjárművek szerelése

Elvárásaink:

  • Tehergépjárművek diagnosztikai ismerete
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • 5-10 éves szerelésben szerzett gyakorlat
  • Vezetői képesség
  • Kiváló anyag és technológiai ismeretek
  • Precíz, önálló, kreatív munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
  • Pontosan kifizetett, versenyképes jövedelem
  • Összetartó csapat

Azon jelentkező önéletrajzait várjuk elsősorban, akik kiváló szervezői és vezetői képeségekkel rendelkeznek, jól tudják irányítani a munkát és számon kérni az elvégzett feladatokat!

Jelentkezni: FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail címen. (Érdeklődni lehet: 06 30 415 38 24)

Az önéletrajzban kérjük a fizetésigényt is feltüntetni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő