Az ország egyik legismertebb gépkocsi márkakereskedője számára keresünk munkatársat

 VEZETŐ SZALONÉRTÉKESÍTŐ

 (HF 11-7460)

pozícióba.

Feladatok

  • Új és használt autók értékesítése,
  • Kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel,
  • Beérkező üzenetek, telefonhívások kezelése.

Elvárások

  • Gépkocsi / haszongépjármű értékesítési tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő jövedelem (magas alapfizetés + jutalék).

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7460"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése