www.cvonline.hu
Vezető szaktanácsadó (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 687592
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Felügyeli a fejlesztési folyamatot az igény elemzésétől a productionba történő átültetésig

- Felügyeli az automatizált teszt esetek fenntarthatóságát és a továbbfejlesztését

- Felügyeli a hibafeldolgozási és optimalizálás végrehajtási intézkedéseket

- Ellenőrzi a teszt lefedettséggel kapcsolatos kérdések ismertetését a problem és incidens jegyekben

- Teljesítményteszteket koordinál

- A tesztelés státuszáról riportokat készít

- A teszt lefedettségének áttekintése a felhasználói esetek specifikációját illetően

- Koordinálja és felügyeli az integrációs folyamat folytonosságát

- Koordinálja az újratervezés folyamatát

- Telepítési koncepció tervezése, a telepítési eljárás specifikációja és implementációja

- Támogatja a telepítési folyamat automatizálását

Elvárások

- MSc vagy BSc diploma IT területen

- Folyékony angol nyelvtudás

- 3 év JAVA (J2EE) területen vagy release engineeringben szerzett tapasztalat

- Oracle (PL/SQL) adatbázis ismerete

- ANT, GIT (SVN), Jenkins tapasztalat

- XLT (vagy Seleinum) tapasztalat

- Teszt menedzsment tapasztalat (ISTQB bizonyítvány előnyt jelent)

- Agilis módszertan ismerete (SCRUM)

- Proaktivitás és jó kommunikációs készség

- Ügyfél-orientált megközelítés

- Interkulturális tapasztalat

- Folyamat orientáció és analitikus gondolkodás

- Szervezőkészség és csapatjátékos beállítottság

Előny:

- Német nyelvtudás

- IBM Websphere alkalmazás szerver ismerete

- ITIL folyamat ismerete

- ICT-operáció know how

- Fejlesztési vezetőként szerzett tapasztalat

- Telekommunikációs cégnél szerzett munkatapasztalat

- Incidens menedzsment folyamat ismerete

- Problem menedzsment folyamat ismerete

Amit kínálunk

Fiatal és barátságos csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése  Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79066

PROFIL