www.cvonline.hu

Vezető szakértő - EAI alkalmazás üzemeltetés

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1005159

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Vezető szakértő - EAI alkalmazás üzemeltetés pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Üzemelteti/működteti szakterületén az informatikai eszközöket, és biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását. Biztosítja az Integrációs és Workflow
környezet zavartalan működését.
- Támogatja a fejlesztésekből és módosításokból eredő informatikai üzemeltetési változások szakmai kontrollját és költséghatékony végrehajtását.
- Közreműködik szakterületén az üzemeltetés standardizálásában, az eszközök életciklusának követésében, konszolidációjában és e tevékenységek irányításában.
- Részt vállal az üzemeltetésében résztvevő szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában.
- Biztosítja a felhasználók megfelelő támogatását, fogadja és kezeli a szakterületét érintő hibajelentéseket, problémákat és gondoskodik ezek megoldásáról, illetve javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
- Közreműködik a stratégiai partnerség biztosításában a vállalat, valamint a megfelelő IT társterületekkel (pld. leányvállalatok informatikusaival).
- Tevékenyen részt vesz a szakterületét érintő új informatikai megoldások üzemeltetési alapelveinek kidolgozásában, az új fejlesztések átvételében, valamint a már elavult informatikai rendszerek szakszerű kivezetésében.
- Szakmailag felelősséget vállal az üzemeltetői csapat hatékony működéséért.
- Informatikai vészhelyzetek esetén biztosítja területén az üzletfolytonosság elsődleges szerepét.

Elvárások:

- Felsőfokú informatikai végzettség (egyetem, esetleg főiskola)
- Min. 5 év az informatika terén szerzett szakmai tapasztalat
- Min. 3 év Web/Alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (WebLogic, JBoss server, Apache Webserver)
- Általános hardver és szoftver ismeret, Linux ismeret
- Adatbázis és SQL ismeret
- Scriptnyelvek ismerete (pl: bash, python)
- Informatikai üzemeltetési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a