www.cvonline.hu

Vezető SEO specialista

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Megbízónk a világ legnagyobb online utazásszervezője a légi utazás szektorban. 42 országban, több mint 14 millió ügyfélnek nyújt szolgáltatást. Budapesti csapatukba keressük új munkatársukat Senior SEO manager pozícióba, aki a tehetséges csapat tagjaként, start-up környezetben szakértelmével hozzájárul ahhoz, hogy a felhasználók a legmagasabb minőségű szolgáltatást kapják utazásuk megszervezése során.

Feladatok

SEO Stratégia és ütemterv meghatározása

SEO auditok készítése (onsite és offsite tényezők mentén egyaránt)
kulcsszókeresés végzése és kulcsszavak ajánlása

  • Multi-eszközös SEO stratégia kidolgozása (fókusz a mobilon és az alkalmazásokon),
  • Meglévő weboldali tartalmak optimalizálása (új tartalmak ajánlása, amelyek a SEO törekvéseket jobban támogatják),
  • 5 fős többnyelvű tartalomíró csapat irányítása,
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserrel és az IT csapattal a mérhető SEO infrastruktúra kiépítése érdekében (amely telepíthető több mint 20 országban különböző nyelveken),
  • Keresőmotorok fejlesztése, irányítása és használata (XML, webmaster stb.),
  • Riportolás a menedzsment részére (SEO KPI-ok mérése),

Elvárások

  • Minimum 5 év SEO területén szerzett tapasztalat (beleértve a PPC és Google Analytics ismeretét),
  • aktív, folyékony felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • marketing, kommunikáció vagy reklám (vagy ezekkel egybevágó) területen szerzett BSC diploma,
  • vezetésben szerzett nemzetközi tapasztalat
  • erős elemző és problémamegoldó képesség,
  • Google Webmaster eszközök, HTML, CSS és más ismert programozási nyelvek ismerete,
  • keresőmotor kritériumok és algoritmus frissítések mélyreható ismerete (Panda, Penguin, Pigeon),
  • képesség komplex esetek egyszerűsítésére és ezek közvetítésére az érintettek számára (pl. IT vezetők, PR és socialmedia vezetők, alelnökök, igazgatók stb.)
  • képesség junior munkatársak mentorálására,
  • KPI-ok és egyéb célok megnevezése, azok elérésének időbeli és költségbeli megfelelésének biztosítása,
  • magabiztos projektmenedzselési képesség, határidők tartásának biztosítása,
  • Raven tools, SEOmoz és Alexa eszközök ismerete,
  • igényesség a részletekre és az elvégzett munka magas minőségének biztosítására,
  • erős MS Office ismeret (Word, PPT, Excel),
  • együttműködő, lelkes és rugalmas hozzáállás,
  • képesség önálló feladatvégzésre és csapatmunkára egyaránt,
  • kiváló időmenedzsment,
  • alapvető számítástudományi ismeretek.

Előnyt jelent

  • E-kereskedelmi vagy utazási weboldalak ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatal és elkötelezett nemzetközi csapat,
  • versenyképes juttatás,
  • szakmai képzések,
  • motiváló munkakörnyezet,
  • könnyen megközelíthető, budapesti iroda.

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol