www.cvonline.hu

Vezető pénzügyi referens

  • A hirdetés 621 napja lejárt

"Egy állás, ahol kifizetődik a munkám"

Európa egyik vezető pénzügyi csoportjának magyarországi értékesítési hálózata pályázatot hirdet vezető pénzügyi referensi feladatkör betöltésére, kiemelt kezdő támogatással.

Feladatok:

  • Új üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Befektetési-megtakarítási programok, komplex pénzügyi szolgáltatások közvetítése
  • Folyamatos kapcsolattartás, az üzleti partnerek tájékoztatása

Elvárások:

  • Személyes tulajdonságok: magas érzelmi intelligencia, hitelesség, pozitív beállítottság, belső hajtóerőn alapuló szorgalom, kontaktuskészség
  • Elengedhetetlen: erkölcsi bizonyítvány, érettségi, felhasználói szintű számítógépes ismeret, hajlandóság egyéni vállalkozóként való közreműködésre
  • Előny: egyetem vagy főiskolai végzettség, biztosítási vagy egyéb értékesítési tapasztalat, hitelközvetítői gyakorlat, biztosítás szakirányú OKJ-s képesítés

Amit kínálunk:

  • Piacképes, korszerű termékpaletta
  • Egyedülálló gyakorlati segítség az induláshoz, folyamatos továbbképzés
  • Versenyképes, a kiegyensúlyozott teljesítményt értékelő jövedelem

Jelentkezését fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzzal várjuk a következő e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó