www.cvonline.hu

Vezető pénzügyi kontroller

  • A hirdetés 983 napja lejárt

Debreceni székhellyel, több telephellyel rendelkező kereskedelmi vállalkozás, felvételre keres

vezető pénzügyi kontroller

munkakörre munkatársat.

Feladatok:

  • Vállalat számviteli és pénzügyi szabályzatainak aktualizálása és felügyelete.
  • Kapcsolattartás külső könyveléssel, átadás-átvétel dokumentálása.
  • Könyvelő ellenőrzése, egyeztetést követően dokumentáltan.
  • Aktív közreműködés a vállalat mérlegének elkészítésében
  • Számlák kifizetések engedélyezése és kiegyenlítés ügyintézése.
  • Vállalat éves leltár elkészíttetése, hitelesíttetése, kiértékelése, dokumentálása.
  • Adatszolgáltatások pénzintézetek részére.
  • Pénzügyi tervezési, elemzési, ellenőrzési munkák.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú iskolai végzettség.
  • Megbízható precíz, önálló és felelős munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Határozott, pozitív és segítőkész személyiség.
  • Kreatív, elemző vezetői munkavégzés.
  • MS, OFFICE magas szintű ismerete.

Előny:

  • Egyetemi végzettség.
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil kiszámítható munkahely.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Alkalmazotti jogviszony.
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye: Debrecen.

Jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal az e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő