www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1053803
lejárt

Karrier az Audinál

Vezető menedzsmentfejlesztés és személyzeti kiválasztás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek.

A Személyzet- és szervezetfejlesztés a vállalat különböző szakterületeinek egyedi igényei és céljai szerint, valamint a vállalati standardok alapján kompetenciaorientált, egyénre szabott személyzet- és menedzsmentfejlesztéssel, diagnosztikai eszközök, kiválasztási eljárások koncepcionális kidolgozásával és végrehajtásával foglalkozik. Aktívan támogatjuk továbbá a szakterületeket a tehetségek strukturált felismerésében, valamint a vezető-utánpótlás szisztematikus fejlesztésében.

Feladatok

  • A szervezeti egység szakmai és diszciplináris vezetése
  • Részvétel a vállalat személyügyi stratégiájának kialakításában
  • A szervezet folyamatainak irányítása, koordinálása, tervezése, ellenőrzése
  • Felelősségébe tartozik az Audi Hungaria személyzetfejlesztési és személyzeti kiválasztási koncepciójának és portfóliójának kidolgozása, fejlesztése és működtetése
  • A területi célok meghatározása, egyeztetése, célmegállapodások megkötése
  • Koncepcionális és tartalmi felelőssége a helyi menedzsment- és vezető utánpótláskörök igény szerinti, jövőorientált, rendszerszerű és átlátható fejlesztéséhez szükséges keretfeltételek biztosítása egy egységes, integrált, fejlesztési folyamat által
  • A közvetlen munkatársak irányítása és fejlődésük elősegítése
  • Létszámtervezés, részvétel a közvetlen munkatársak kiválasztásában
  • A beosztottak teljesítmény – és kompetenciaértékelése
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év vezetői tapasztalat (több vállalatnál szerzett, többéves vezetői tapasztalat előny)
  • Tapasztalat személyzeti stratégia kialakításában, személyzeti kérdésekben
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, középfokú angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés
  • Cél-, ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód
  • Kommunkikációs és problémamegoldó képesség

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9513

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kóródi Csilla válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1632