www.cvonline.hu
Vezető könyvelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.12.
Hirdetés azonosító: 938191
lejárt

Győr-Moson-Sopron megyében tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Könyvvizsgálat lebonyolítása
  • Kifizetések (egyeztetés a bérszámfejtéssel, a kifizetések könyvelése, átkönyvelés, átutalások teljeskörű ügyintézése, nyilvántartása)
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásba vétele
  • Számlák kiállítása és kezelése
  • Összefoglaló táblázatok készítése, riportolás
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó szervezeti egységekkel
  • A könyvelés folyamatos kontrollja, visszajelzés, értékelés

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő
  • Befejezett felsőfokú pénzügyi tanulmányok
  • Logisztikai specializáció/tapasztalat a logisztika területén
  • A Magyarországon hatályos jogszabályok, törvények beható és naprakész ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Legalább 1-2 év releváns tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • MS-Office, Nexon, SAP rendszeres használatból fakadó ismerete
  • Nagyfokú mobilitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Azonnali munkakezdés
  • A német nyelvtudás mellett tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Külföldi munkatapasztalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.